Будь-яка візія потребує підтримки громадянського суспільства. Саме тому ми оголошуємо про початок публічних обговорень. Вже 22 червня виконавчий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський та керівниця Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Юрочко представлять перші дві політики:
– національна пам’ять;
– система охорона здоров’я;
Перемога України неминуча — у цьому ми впевнені. Саме тому ще у березні 2022 року виникла ідея розробити бачення відновлення нашої держави після війни.
Так виникло «Бачення України: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери у перспективі 2030 року», візійний документ, який підготували понад 50 українських науковців та громадських експертів. У ньому зібрані сім політик, сім шляхів розвитку та відновлення соціально-гуманітарної сфери нашої держави.
Ознайомитися з початковим проєктом візій можете за посиланням.
Втім, будь-яка візія потребує підтримки громадянського суспільства. Саме тому ми оголошуємо про початок публічних обговорень.
Вже 22 червня виконавчий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський та керівниця Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Юрочко представлять перші дві політики:
– національна пам’ять;
– система охорона здоров’я.
Усього документ політик охоплює ключові сфери життя держави у перспективі 2030 року:
1). національна ідентичність: мова, культура, національна пам’ять та державно-церковні відносини;
2) громадянське суспільство, медіа, права людини;
3) гендерна політика, права людини та реінтеграція;
4) освіта, наука та інновації;
5) система охорони здоров’я;
6) молодь і спорт;
7) політики щодо людей з інвалідністю, ветеранів та пенсійної реформи.
Долучайтеся до експертного обговорення!
Дата: 22 червня 2023 року
Час: з 10:00 до 12:00
Місце: на платформі ZOOM
Реєстрація за посиланням.
Довідка. Захід проводиться Школою політичної аналітики НаУКМА у партнерстві з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ та Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» в межах Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.