Учасницьке прийняття рішень в громаді: воркшоп та ідеатон в Одесі

Активне залучення громадян до процесів прийняття рішень є ключовим елементом демократичного суспільства. Така практика не лише підвищує прозорість управління, але й створює підґрунтя для взаємної довіри між владою та громадянами.

Для посилення демократичних процесів на місцевому рівні, налагодження діалогу між владою та громадськістю для прийняття ефективних рішень Центр розвитку інновацій, в рамках проєкту «Посилення демократичних процесів у територіальних громадах» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», продовжує серію воркшопів та ідеатонів.

19 липня 2024 року в м. Одеса з 10:00 до 16:00 відбудеться воркшоп Учасницьке прийняття рішень в громаді: правда чи міф?та ідеатонЯк приймати рішення, які будуть підтримані в громаді?.

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнесу, мешканці та ВПО з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Для участі у заходах прохання зареєструватися за посиланням до 10 липня 2024 року – https://forms.gle/BUhFNRUtzo3TbJQs6

Кількість учасників обмежена! Лист щодо підтвердження участі надійде додатковим листом на вказані при реєстрації електронні скриньки.

Під час воркшопу “Учасницьке прийняття рішень в громаді: правда чи міф?” учасники здобудуть знання та навички з основних принципів та механізмів участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні, практичних інструментів залучення мешканців, подолання типових викликів, циклу прийняття рішень, використання цифрових інструментів під час війни, створення ефективних механізмів співпраці між секторами та збалансування інтересів різних груп.

Під час ідеатону “Як приймати рішення, які будуть підтримані в громаді?” учасники працюватимуть над визначенням способів учасницького прийняття рішень, створенням моделей ефективного залучення різних секторів суспільства, формуванням прозорих механізмів ухвалення рішень, розробкою інноваційних підходів до інформування громади, визначенням інструментів зворотного зв’язку, створенням дорожньої карти впровадження учасницького управління та розробкою креативних ідей для мотивації активної участі всіх зацікавлених сторін.

Довідково: Проведення заходів стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). ГС “Центр розвитку інновацій” реалізує проєкт «Посилення демократичних процесів у територіальних громадах» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

administrator

Related Articles