На одноденному очному тренінгу ви дізнаєтесь, що таке дані і навіщо їх використовувати. Розглянемо конкретні приклади та спробуємо перетворювати дані на цінні інсайти. Для участі у навчанні не обов’язково бути IT-вцем, математиком чи аналітиком. Достатньо бути зацікавленим/-ною в отриманні нових корисних навиків, які точно пригодяться в сучасному світі.
Дата і час: п’ятниця 9 серпня 2024, 10:00-18:00
Місце: м. Львів. Точне місце проведення буде повідомлено після реєстрації.
Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/yfAvcjmnLPk2Xid96
Мова: англійська з синхронним перекладом на українську.
Заняття будуть відбуватись на ноутбуках. Організатори готові забезпечити учасників ноутбуками на час навчання, а також проживанням, харчуванням та проїздом до м. Львова.
Чому варто відвідати:
- Нові кар’єрні шляхи: можливості працевлаштування у різних галузях.
- Підтримка військових: аналітика даних та штучний інтелект надають потужні інструменти для прийняття обґрунтованих рішень на основі інсайтів, отриманих з даних.
- Підтримка національної безпеки: ветерани можуть використовувати свої навички роботи з даними та штучним інтелектом для сприяння зусиллям у сфері національної безпеки.
- Вирішення проблем: здатність аналізувати дані та застосовувати техніки штучного інтелекту підвищує можливості вирішення проблем.
- Цінність для будь-якої корпоративної організації: розуміння даних та штучного інтелекту може допомогти управляти ініціативами, керувати командами ефективніше та впроваджувати зміни в організації.
- Підприємницькі можливості: з навичками роботи з даними та штучним інтелектом ветерани можуть розпочати власний бізнес або консалтингову діяльність, використовуючи свій унікальний досвід та перспективи для надання цінних послуг.
Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID) у рамках Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується Chemonics International» або спрощено «Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через USAID у рамках Програми АГРО, а також за підтримки Міжнародного медичного корпусу.