Флешбеки, — постійні раптові згадки про події, які травмували — нічні кошмари, які повторюються, або, навпаки, безсоння, страх та уникнення речей та явищ, які нагадають про пережиті події — це симптоми посттравматичного стресу.
Після травматичних подій мати нав’язливі спогади про них — нормально. Й, на жаль, багато українців через війну на власному досвіді дізналися, що це таке.
Та попри нормальність таких реакцій, вони не можуть бути постійними супутниками, адже негативно впливають на якість життя й заважають впевнено рухатися далі.
Тому SupportME запрошує молодь від 18 до 24 років зцілитися від симптомів посттравматичного стресу на підтримуючих зустрічах за програмою UNICEF «Діти і Війна. Навчання технік зцілення»!
Програма передбачає 5 сесій по 1,5 години в закритих групах у дружньому колі. Зцілитися допомагають кваліфіковані психологи, котрі пройшли навчання й отримали відповідний сертифікат UNICEF:
- Наталія Таращук
Психолог, ведуча тренінгів для дорослих та дітей, коуч, консультант по МАК, арт-терапевт, спеціаліст нейрографіки, кризовий консультант, психосоматолог. - Альона Максимова
Кризовий консультант, спеціаліст по роботі з біженцями та переселенцями, коуч, МАК-терапевт, ведуча груп підтримки для дітей та дорослих, котрі постраждали внаслідок війни в Україні.
Фахівчині допоможуть налагодити психоемоційний стан:
- відновити контроль над спогадами;
- пам’ятати без надмірних емоцій;
- навчитись бути володарем своїх спогадів.
Перша зустріч відбудеться 23 листопада, решта – 27 та 30 листопада, а також 4 та 7 грудня. Щоб долучитися, запрошуємо реєструватися за посиланням.
Не зволікайте, адже кількість місць для участі в програмі обмежена! Лише перші 20 учасників отримують підтвердження — запрошення в закриту телеграм-групу з детальною інформацією про час проведення зустрічей.
Ми дбаємо про комфорт наших учасників під час занять, тому тренінги проводитимуться у закритому форматі: нові учасники долучитися після першого заняття не зможуть. А для досягнення максимального ефекту радимо не пропускати зустрічі.
Підтримуючи групи — це практичні зустрічі: не для вільних слухачів, а для молоді, котра готова активно працювати над собою!
Тож долучайтеся й обов’язково бережіть себе!