Навесні у Львові відкриється перший корпус Центру протезування Superhumans

Київ. 27 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА– Перший корпус Центру реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії Superhumans відкриється у Львові навесні.

"Перший корпус Superhumans повноцінно почне працювати навесні цього року. Наразі клініка у процесі реновації", – повідомляється в пресрелізі центру.

Центр уточнює, що Superhumans розпочав формування черги потенційних пацієнтів.

За словами медичного директора Superhumans Андрія Віленського, робота із травмами війни потребує індивідуального підходу до пацієнтів.

Бувають випадки, коли без попередньої роботи з психологами в протезуванні немає сенсу. Або коли людина вже з протезом, але без певного хірургічного втручання, психологічне відновлення застопорилося. Травми війни вимагають комплексного підходу, зазвичай це тривалий процес, до якого залучено різнопрофільних лікарів, пацієнта та його близьких", – сказав Віленський.

Як повідомлялося, спеціалізована клініка з протезування та реконструкції Superhumans для повоєнної реабілітації на безкоштовній основі для українських громадян з’явиться у Львівській області шляхом модернізації однієї з місцевих лікарень. Клініка Superhumans фокусуватиметься на протезуванні для дорослих та дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення понівечених частин тіла, зокрема обличчя, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу.

Медичні послуги, які надаються Superhumans, будуть безкоштовними для українців – і військових, і цивільних. У клініці буде 100 ліжок, дві операційні, лабораторія із виготовлення протезів та фізіотерапевтичне відділення.

Між Superhumans та Міністерством охорони здоров’я підписано меморандум про співпрацю. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що спільна мета – надати українцям, які отримали травми війни, найкращу світову експертизу.

Над запуском лабораторії з виробництва протезів із проєктом Superhumans працює німецький виробник технологій для виготовлення різних видів протезів, ортезів та екзоскелетів компанія Ottobock. Консультації щодо початку власного виробництва протезів команді також надає провідний виробник біонічних та інших протезів з Ісландії компанія Ossur.

Проєкт створюється з ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера. Ще один його засновник – Пилип Грушко.

administrator

Related Articles