Інформація про можливості фінансування сприяє зеленому зростанню міст. Наприклад, цьогоріч Рівне стало першим містом в Україні, яке отримало європейський грант на суму 38 мільйонів гривень (973 тис євро) і долучається до боротьби зі змінами клімату у рамках Програми пілотних міст NetZeroCities – дворічної програми, що фінансується ЄС у рамках Місії Європейського Союзу.
Тож ділимося можливостями фінансування довкіллєвих проєктів, якими можуть скористатися українські міста.
Програма транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна відкрила прийом конкурсних заявок для пріоритетів «Довкілля» та «Здоров’я». Подати заявку на фінансування можна до 31 липня 2023 року.
Детальніше: тут.
За програмою LIFE 2023 Євросоюз планує надавати гранти для реалізації проєктних заходів у сферах охорони природи та довкілля, пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них, проєктів переходу на екологічно чисту енергію. Три проєкти спеціально призначені саме для України.
Детальніше: тут.
Більше про Україну та Європейський зелений курс на веб-порталі “Зелена трансформація України” https://greentransform.org.ua/
Публікація підготовлена за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».
Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», під загальною координацією DiXi Group.