Київ. 20 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Group DF, що консолідує активи українського бізнесмена Дмитра Фірташа, зокрема підприємства азотної хімії холдингу Ostchem, уклала меморандум із корейською будівельною компанією Hyundai Engineering Co., Ltd про співпрацю в українських проєктах у сфері будівництва та реконструкції хімічних заводів з виробництва добрив.
Згідно з релізом холдингу, текстом якого володіє агентство “Інтерфакс-Україна”, документ передбачає створення спільних інвестиційних проєктів у галузі виробництва добрив як на території України, так і в інших юрисдикціях. Йдеться про будівництво нових і реконструкцію наявних хімічних заводів Group DF. Наголошується, що сторони сумлінно співпрацюватимуть і здійснюватимуть усі необхідні зусилля для досягнення спільної мети – відновлення України.
“Group DF формує стратегію з відновлення хімічної промисловості в повоєнній Україні та планує забезпечити відкладений попит з боку аграрної галузі України. За підтримки та у співпраці з Hyundai Engineering Co, ми зробимо свій внесок у відродження економіки України та посилення хімічної промисловості. Група також розглядає всіляку співпрацю з Hyundai Engineering Co у проєктах із відновлення та розширення логістичної інфраструктури”, – сказав CEO Group DF International GmbH Роберт Шетлер-Джонс.
“Компанія готова розглядати варіанти участі в післявоєнному відновленні хімічної промисловості України. Ми щиро віримо в перспективи відновлення інфраструктури, відбудови та будівництва заводів із газопереробки”, – зазначив старший віцепрезидент Hyundai Engineering Co., Ltd Лім Сін Дже (Lim Seung Jae).
Hyundai Engineering Co, Ltd – корейська транснаціональна компанія-підрядник з інжинірингу, закупівлі та будівництва заводів, пов’язаних із переробкою нафти і газу, зокрема заводів із виробництва добрив і хімічних речовин.
Group DF консолідує активи Дмитра Фірташа в газорозподільній, хімічній, титановій і портовій галузях, а також у сфері сільського господарства та медіа.
Ostchem – азотний холдинг Group DF, що об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входить “Рівнеазот”, Черкаський “Азот”, а також Сєверодонецький “Азот” і “Стирол”, які не працюють і перебувають на окупованих територіях.