Мрієте про успішну маленьку справу та думаєте про її створення? Чи, можливо, ви вже працюєте самі на себе? Тоді ми маємо для вас чудову новину!
Реєструйтесь на курс професійного навчання для самозайнятих осіб. Це спеціальна програма для людей, які живуть у місті Чугуїв або районі.
Під час навчання ви дізнаєтеся про:
1. Створення бізнес-плану, основи маркетингу, формування унікальної торговельної пропозиції, грантові конкурси для власної справи.
2. Ефективне просування вашої справи в соцмережах.
3. Юридичні та бухгалтерські аспекти при створенні та веденні своєї справи (легалізація діяльності, фінансовий моніторинг, реєстрація ФОП, податки, ведення документообігу).
А ще маємо для вас приємний бонус! В учасників/ць, які пройдуть все навчання, буде можливість отримати невеличкий грант на закупівлю обладнання для роботи.
Коли? 3-4 серпня — мотиваційна сесія з коучем. Курс навчання триватиме з 7 по 16 серпня.
Де? У Чугуєві. Місце проведення ми повідомимо після реєстрації. Детальнішу програму надішлемо на пошту.
Участь у проєкті безоплатна, але кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що навчання відбуватиметься в змішаному форматі (онлайн та оффлайн), тому важливо бути присутнім на кожному блоці.
Цю публікацію виготовлено у межах Програми екстреної допомоги СОС Діти, що впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка. Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю ГО «Український професійний розвиток» та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди СОС. Дитячі Містечка.
Довідка
Громадська організація “Український професійний розвиток” – організація, яка працює в Україні з 2013 року. Вони підтримують людей у професійному розвитку, дають можливості для отримання нової професії, підвищення своєї кваліфікації, розвитку навичок та свого потенціалу. З початком повномасштабної війни працюють у напрямку психологічної та освітньої допомоги дітям, підліткам та їхнім родинам.
СОС Дитячі Містечка – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки.