22 грудня завершилось навчання жителів/-ок громад Полтавщини, які подалися на участь у проєкті розбудови гіперіперлокальної мережі Суспільного. Курс тривав чотири тижні, у навчальній програмі були і лекції, і практичні завдання. За підсумком навчання команда Суспільного обере двох майбутніх гіперлокальних кореспондентів Полтавської області.
Читайте також: Різдвяні богослужіння на телеканалах Суспільного
«Дуже вдячна тренерам за їхню фахову підготовку, за ті знання, які ми засвоїли. Для мене участь у проекті була інформативною, корисною та пізнавальною», — сказала Яна Хайдурова, учасниця проєкту з Опішнянської громади.
«Давно хотіла розповідати саме про регіони. Там, на мою думку, багато актуальних тем та невідомих людських історій. Навчання для мене було пізнавальним, корисним та натхненним. Впевнена, що у майбутньому зможу використати здобуті знання», — переконана Марина Пахуща, учасниця навчань із Полтави.
«Для мене навчання в Академії Суспільного Мовлення — це висока честь і можливість для подальшого професійного розвитку», — каже Анатолій Чернишенко з міста Гребінки.
«Дякую Суспільному за змістовне та корисне навчання. Зміни починаються з нас. Змінюймо країну!» — каже Інна Тютюнник із міста Лубни.
Читайте також: Робота хабів Суспільного у 2024 році — зустріч команди регіонального мовлення
Тренерами-менторами для команд стали
o Ангеліна Карякіна, медіаменеджерка та журналістка, радниця голови правління Суспільного Мовлення;
o Анна Цигима, режисерка документальних проєктів і фільмів Лабораторії Журналістики суспільного інтересу;
o Лук’ян Галкін, виконавчий продюсер телеканалу Суспільне Культура;
o Євгенія Моторевська, українська журналістка й відеопродюсерка документальних проєктів, керівниця відділу журналістських розслідувань The Kyiv Independent.
Учасники/-ці довідалися:
o про стандарти журналістики, пошук тем, планування контенту та принципи конвергентної журналістики;
o сторітелінг і як він працює;
o про те, чому чому важливо проводити фактчекінг, і як протидіяти дезінформації й розвивати критичне мислення;
o про основи знімання та монтажу в умовах війни.
Суспільне Мовлення — найбільша незалежна медіакомпанія України — розбудовує гіперлокальну мережу журналістів, які працюватимуть у своїх громадах. У жовтні команда Суспільного відвідала Кременчуцьку, Опішнянську, Лубенську та Миргородську громади Полтавщини. На зустрічах запрошували пройти відбір для навчання мультимедійної журналістики і отримати можливість стати кореспондентом Суспільного у своїй громаді.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
У Полтавській області — це телеканал Суспільне Полтава та Українське Радіо Полтава.
Дивитись Суспільне Полтава та слухати Українське Радіо Полтава онлайн можна на сайті філії.
Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах: