Онлайн-конференція щодо роботи геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів

Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів 

Запрошуємо взяти участь у конференції «Робота з конфліктами в громадах: результати діяльності ГІСМАОВК 2022-2023 р.» , яка відбудеться 22 травня 2023 року о 14:00 та триватиме до 16:30. Дата: 22 травня 2023 р. 

Час та формат: 14:00–16:30 онлайн (на платформі Zoom) 

Цільова аудиторія: учасники Мережі посередників ГІСМАОВК, представники громадського сектору, органів влади та ОМС, місцеві жителі, ВПО та інші зацікавлені особи з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Харківської та Чернівецької областей 

Завдання:

  • презентація загальних результатів та напрацювань в рамках проєкту;
  • демонстрація проведеної роботи в напрямку аналізу та моніторингу конфліктів та розбудови системи раннього реагування на них;
  • презентація історій успіху інтервенцій в конфліктні та проблемні ситуації в громадах цільових областей;
  • популяризація системного підходу до роботи з конфліктами в громадах та роботи ГІСМАОВК;
  • ознайомлення представників громад із досвідом роботи та можливостями ГІСМАОВК;
  • презентація досвіду ГІСМАОВК 2022–2023 р.р.
  • залучення до подальшого партнерства з метою впровадження механізмів ГІСМАОВК на локальному, регіональному та національному рівнях. 

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням та отримати підтвердження від організаторів: https://forms.gle/Kuz59ktvqAzFUdRj7   

Реєстрація триватиме до 22 травня 2023 року, 18:00. 

Запрошення для участі в конференції, програму зустрічі та посилання в ZOOM буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. 

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся Центру права та посередництва на пошту peace.cpp@gmail.com

Захід організовано ГО «Центр права та посередництва» у межах проєкту  «Функціонування та впровадження ГІСМАОВК в громадах Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Харківської та  Чернівецької областей».  Проєкт впроваджується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів та Європейського Союзу.

Думки, рекомендації та позиції, висловлені учасниками під час конференції, належать виключно учасникам та не обовʼязково відображають офіційну позицію ПРООН, ООН, Уряду Королівства Нідерландів та/або інших міжнародних партнерів.

 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії. 

 

administrator

Related Articles