“Українська асоціація культурологів – Львів” запрошує на чудову можливість розвитку та навчання, яку наша команда запускає у вересні. Наша програма обіцяє бути насиченою та корисною для всіх учасників.
- Вивчення диджиталізації та роботи з цифровими інструментами допоможе вам крок за кроком освоїти сучасні технології.
- Вивчення проектного менеджменту та грантрайтингу відкриє нові можливості для реалізації ваших ідей та отримання фінансової підтримки.
- Адвокація та навички лобіювання допоможуть вам ефективно представляти свої інтереси.
- Вивчення кризового менеджменту у часи війни надасть вам інструменти для ефективного управління непередбачуваними ситуаціями.
- Роль та форми комунікації у часи війни стануть ключовими для будь-якої галузі та сфери життя.
- Огляд основних європейських програм підтримки України допоможе розкрити широкі можливості співпраці та розвитку
Найближчі події:
20 вересня о 18:00. Максим Студілко – З чого складаються доходи організацій громадянського суспільсва. Процес підготовки грантових бюджетів.
25 вересня о 18:00. Інна Єфименко – Рік незламності: робота центрів з надання гуманітарної допомоги ВПО.
27 вересня о 18:00. Ольга Муха – Як говорити про Україну за кордоном. Culture code міжнародної комунікації. Як бачать Україну в світі та що відбувається з нашим іміджем: в розтяжці поміж Героєм та Жертвою. Адвокація українських інтересів через культурні проекти, дипломатію та інформаційні кампанії: як це працює. Діаспора як недооцінений гравець комунікаційного ринку. З чого починати і як продовжувати: creating participants journey.
Реєструйтесь на онлайн-лекції за посиланням.
Проєкт “Реалізація 2 освітніх програм, серії консультаційних сесій та арт терапевтичної програми у партнерстві із центрами м’якої інтеграції “Поряд” для посилення інтеграції та спроможності партнерств поміж інституціями Львова та релокованими інституціями та активістами з середовища ВПО та осіб що постраждали від війни.- РАЦІЯ” реалізовується за підтримки проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.