«Передпереможна сила для післяпереможних планів»: В Україні відбудеться масштабне обговорення докорінних змін в освіті

З 27 по 29 червня відбудеться найзначиміша для шкільної освіти подія року – національний EdCamp ВОЛЯ-2023 «Передпереможна сила для післяпереможних планів», на якому будуть викристалізовані основні принципи для роботи з учнівством після перемоги України. 

Організатори вірять, що надметою освіти має бути зміцнення, певна кристалізація волі для індивідуального і колективного благополуччя. Аби досягнути цього, означили вектор дискусій за 8 напрямами: 1) безпека і цивільний захист, 2) відкритість світу, 3) зміст освіти, 4) інфраструктура і мережа, 5) навички майбутнього, 6) професійний розвиток педагогічних (науково-педагогічних) працівників/-иць, 7) стійкість і зцілення, 8) цифрова школа — роль технологій в організації та змісті навчання. 

Свою візію представлять:

  • Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України;
  • Олександр Елькін, голова Ради ГО EdCamp Ukraine, Національний координатор Дослідження соціальних-емоційних навичок в Україні, заснованого ОЕСР;
  • Андреас Шляйхер, директор з питань освіти та навичок Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), засновник міжнародного дослідження PISA;
  • Лілія Гриневич, міністерка освіти і науки України (2016-2019 рр.);
  • Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти;
  • Сергій Бабак, голова комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;
  • Сергій Колебошин, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;
  • Тетяна Вакуленко, керівниця Українського центру оцінювання якості освіти 

та інші провідні українські та міжнародні експерти й експертки з питань освіти, а також відважні вчительки і вчителі – наші герої й геройки, які, попри загрози життю, продовжували вести уроки, вчили дітей психологічній стійкості та заспокоювали під час звуків вибухів.

На заході відбудеться презентація міжнародного Дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН) в Україні, яке дозволить виявити, як оточення вдома, у школі та серед однолітків сприяє розвитку м’яких навичок у школярів чи, навпаки, пригнічує їх, а також виявити як саме соціально-емоційні навички впливають на їхнє подальше життя.

Програма національної (не)конференції – https://bit.ly/programedcampvolia2023

Концептуальні засади події – https://bit.ly/conceptedcampvolia

Реєстрація для онлайн-участі вчительства, батьківства та зміннотворців – https://bit.ly/applyedcampvolia. Доступ до трансляції події надійде на пошту.

Усі зареєстровані учасниці та учасники отримують сертифікати про підвищення кваліфікації, навчальні матеріали для роботи з ученицями й учнями та інші подарунки від команди EdCamp Ukraine. 

Реєстрація відкрита до 24 червня 2023 року. Серед тих, хто встигне зареєструватися до 15 червня, розіграють 10 офлайн-місць на «EdCamp Воля-2023». 

Реєстрація для журналістівhttps://bit.ly/journalistedcampvolia

Організатор – EdCamp Ukraine

Подія відбувається завдяки підтримці: 

  • Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та його проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується за підтримки Швеції та Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;
  • Міжнародного фонду «Відродження».

За детальнішою інформацією представникам ЗМІ звертатися до Тетяни Кириленко – 050 97 93 596 (у всіх месенджерах).

administrator

Related Articles