Посібник «Хаби в Україні: мета, формати, ресурси»

Посібник «Хаби в Україні: мета, формати, ресурси»

Для органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та жителів громад розроблено посібник «Хаби в Україні: мета, формати, ресурси». Посібник матиме практичну користь для всіх, хто цікавиться питанням створення та функціонування хабів на території громади.

У цьому посібнику зібрано досвід діяльності 17 хабів, які були створені дев’ятьма організаціями. Експерти з організаційного розвитку, стратегічного управління та адвокації надали свої практичні рекомендації. 

Історії успіхів хабів з посібника "Хаби в Україні: мета, формати, ресурси"

  • У першому розділі представлено інформацію про переваги діяльності хабів для органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та жителів громад. 
  • Другий розділ стосується форматів створення та підтримки діяльності хабів. Зокрема, йдеться про особливості організації простору та приміщення, про визначення та трансформацію програмної діяльності відповідно до актуальних потреб жителів громад, а також про формати підтримки роботи хабів.
  • Третій розділ присвячено історіям про хаби: як вони створювалися, у чому їх особливість та що вдалося зробити.
  • У фінальному розділі зібрано інформацію про плани й мрії хабів, а також контакти для тих, кому буде цікаво долучитися до їх діяльності.

Ви можете завантажити посібник «Хаби в Україні: мета, формати, ресурси» за цим посиланням.

Читачі посібника "Хаби в Україні: мета, формати, ресурси"

Публікацію підготовлено в межах Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» / «EU4ResilientRegions – Special Assistance Programme Ukraine», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зміст цього видання належить виключно до відповідальності громадської організації «Центр розвитку громад» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

administrator

Related Articles