США запровадили попередні антидемпінгові мита на безшовні труби "Інтерпайпу" розміром 4,99%

Київ. 7 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство торгівлі США (The Department of Commerce) в рамках перевірки постачань безшовних труб з України запровадило попереднє антидемпінгове мито розміром 4,99% на труби “Інтерпайпу”.

Згідно з оприлюдненою 7 вересня інформацією Мінторгу США у Federal Register, труби “Інтерпайпу” в період з 10 лютого 2021 року до 31 липня 2022 року реалізовувалися за нижчою за нормальну ціну.

Це мито було встановлено для підприємств групи “Інтерпайп” (Interpipe Europe S.A., “Інтерпайп-Україна”, “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)” і “Інтерпайп Ніко-Тьюб”).

Ініціатором проведення перевірки постачань труб є Vallourec Star, L.P.

Мінторг США має намір опублікувати остаточні результати цього адміністративного розслідування протягом 120 днів після оприлюднення попередніх результатів, якщо не буде ухвалено рішення про продовження термінів цієї перевірки.

Раніше повідомлялося, що Мінторг США в рамках адміністративної перевірки постачань труб нафтогазового сортаменту (oil country tubular goods, OCTG) з України запровадив попереднє антидемпінгове мито розміром 4,89% на труби “Інтерпайпу”. Період дослідження постачань труб – з 1 липня 2021 року по 30 червня 2022-го. Водночас було визначено, що труби “Інтерпайпу” в цей період реалізовувалися за нижчу за нормальну ціну.

Це мито було встановлено для підприємств групи “Інтерпайп” (Interpipe Europe S.A., “Інтерпайп-Україна”, “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)” і “Інтерпайп Ніко-Тьюб”).

Ініціаторами проведення адміністративної перевірки поставок труб є Maverick Tube Corporation; Tenaris Bay City, Inc.; IPSCO Tubulars Inc.; і United States Steel Corporation.

“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукцію компанії постачають до понад 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2022 році “Інтерпайп” реалізував 384 тис. тонн трубної продукції та 87 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В “Інтерпайпі” працюють 10 тис. співробітників. У 2022 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,8 млрд грн.

У структурі компанії п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” та електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь”.

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

Джерело: https://www.federalregister.gov/documents/2023/09/07/2023-19334/seamless-carbon-and-alloy-steel-standard-line-and-pressure-pipe-from-ukraine-preliminary-results-of

administrator

Related Articles