Жінки Запорізької області можуть отримати грант на старт власної підприємницької справи або на підвищення своєї професійної кваліфікації. Деталі конкурсу грантів представили на спеціальній презентації, яка пройшла в онлайн-форматі.
Проведення конкурсу грантів стало можливим завдяки проєкту «Посилення ґендерного реагування та запобігання насильству щодо жінок і дівчат у гуманітарній кризі та кризі біженців в Україні», який реалізує в Запорізькій області Структура ООН Жінки в Україні у партнерстві з громадською організацією «УкрПростір» за фінансової підтримки Уряду Японії.
Детальну інформацію про конкурс під час онлайн-презентації представила координаторка проєкту в Запорізькій області, директорка громадської організації «УкрПростір» Наталя Селюкова. У зустрічі взяли участь більше 60 жінок, які активно цікавилися подробицями конкурсу та своїми можливостями взяти у ньому участь.
Як розказала Наталя Селюкова, в межах грантового конкурсу жінки можуть отримати грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 41 тисяч гривень на наступні витрати:
– старт власної підприємницької справи,
– започаткування нового напрямку бізнесу,
– розвиток соціального підприємництва,
– підвищення кваліфікації за професією,
– навчання за новою професією.
До участі у конкурсі на здобуття гранту запрошуються мешканки Запоріжжя та Широківської громади Запорізької області, які мають статус ВПО або інших вразливих категорій.
Для жінок, які планують подавати грантові заявки та готувати свої бізнес-плани, буде проведене спеціальне безкоштовне навчання, спрямоване на розвиток необхідних знань та навичок. Також передбачена експертна допомога та супровід спеціалістів впродовж перших місяців реалізації підприємницький ідей.
Кінцевий термін подання заявок на конкурс – до 18.00 30 вересня 2023 року.
Детальне положення про грантовий конкурс та аплікаційні форми для подання заявки на грант можна завантажити за посиланням
Про перебіг конкурсу грантів та інші новини проєкту можна дізнаватися:
в Телеграм-каналі t.me/SafeSpaceZaporizhzhia
на сторінці Фейсбук facebook.com/SafeSpacesZaporizhzhia
та на сторінці Інстаграм instagram.com/safespaceszaporizhzhia
Ця публікація підготовлена в рамках програми «Посилення ґендерного реагування та запобігання насильству щодо жінок і дівчат у гуманітарній кризі та кризі біженців в Україні», що здійснюється за фінансової підтримки уряду Японії.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цієї публікації і не обов’язково відображають погляди Уряду Японії. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори/авторки публікації