Якою буде їжа в найближчому майбутньому і як переробному бізнесу до цього підготуватись?
Долучайтесь 19 червня о 17:00 до вебінару програми AGROw UP «Світові тренди в секторі їжі та як вони впливають на український агробізнес»!
Разом з Аліною Токмиленко відправимось на одну із найбільших міжнародних конференцій, Food Tech Congress 2024, та дізнаємось, що говорив світ цього року про їжу майбутнього.
Зокрема, обговоримо:
- різні системи харчування: від лінійних до кругових;
- які інновації формують майбутнє виробництва та споживання їжі;
- боротьбу з харчовими відходами та революцію в упаковці;
- вандерленд альтернативних протеїнів: уявіть собі світ, де м’ясо – не основне джерело білка;
- шлях України на світовому ринку їжі.
Спікерка:
Аліна Токмиленко – експертка із розвитку у секторі Food Innovation та AgriFood, cпівзасновниця Ukraine Food Nation, співзасновниця мережі «23 Ресторани», ексопераційна директорка Промприладу в Івано-Франківську.
Для кого?
Вебінар буде корисним для власників/власниць, керівників/керівниць малого та середнього бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.
Захід відбудеться на платформі ZOOM, а також буде транслюватись онлайн на Facebook-сторінці Центру розвитку фермерства.
Тривалість: 1,5 год
Як долучитись?
Вебінар – безкоштовний. Реєстрація – обовʼязкова.
Щоб долучитись та отримати додаткові матеріали, зареєструйтесь за посиланням.
Програма AGROw UP відбувається у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини та GIZ.
Детальніше: www.eu4business.org.ua