Відповідь на виклики, спричинені повномасштабною війною, відновленням і європейською інтеграцією, вимагають від українського суспільства якісних знань та обґрунтованих рішень, досліджень і аналітики. Особливо важливою ця потреба є на місцевому рівні: рівні міст, сіл та громад. Як сформувати мету та завдання, обрати методи та зробити все правильно, щоб провести вдале дослідження?
12 грудня об 11:00 за київським часом запрошуємо вас на воркшоп з методів досліджень. Cedos прагне поділитися власним досвідом та знаннями, аби допомогти іншим організаціям проводити дослідження, втілювати нові проєкти і аналізувати діяльність органів влади.
Під час воркшопу ми розглянемо такі питання:
- Як визначити мету і завдання дослідження?
- Як сформулювати дослідницьке питання?
- На що звертати увагу у процесі замовлення дослідження підрядникам?
- Як обрати методологію дослідження?
- Чим корисні кількісні, а чим — якісні методи?
- Які переваги комбінування дослідницьких методів?
Експертки Cedos дадуть відповіді на зазначені питання та поділяться власним досвідом проведення досліджень, а також учасни_ці події зможуть поставити питання та разом з експертками розглянути конкретні кейси.
Експертки:
- Ольга Поліщук, аналітикиня Cedos
- Юлія Назаренко, старша аналітикиня Cedos, координаторка напрямку освітної політики
Подія відбудеться у Zoom. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.
Посилання на приєднання в Zoom буде надіслано всім зареєстрованим.
Ця подія проводиться в рамках проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом Інституту європейської політики (Берлін), Cedos, Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.