"Запоріжсталь" зупинила на капремонт доменну піч №3, спрямувавши на це близько 200 млн грн

Київ. 25 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” зупинив на капітальний ремонт другого розряду доменну піч (ДП) №3, спрямувавши на її оновлення близько 200 млн грн.

Згідно з пресрелізом компанії, капремонт здійснюється в рамках інвестиційної програми підприємства.

При цьому уточнюється, що під час ремонту фахівці “Запоріжсталі”, “Метінвест-Промсервісу”, “Запоріжвогнетриву” та інших підрядних організацій замінять фурменні холодильні плити, відновлять вогнетривку футеровку печі, проведуть глибоку ревізію та ремонт механізмів обладнання шихтоподачі та ливарного двору. Особливу увагу в ремонті приділять технічному обслуговуванню системи аспірації ливарного двору та бункерної естакади, елементів сучасної газоочистки.

Генеральний директор меткомбінату Роман Слободянюк констатував, що на “Запоріжсталі” триває реалізація комплексної програми технічного оновлення основних виробничих агрегатів доменного цеху.

“На фінішній прямій ремонт повітронагрівача №9, триває оновлення повітронагрівача №13. Ці заходи в комплексі з виконанням капітального ремонту ДП3 підвищать надійність і ефективність роботи всього доменного переділу. У 2023 році комбінат направить на капітальні ремонти агрегатів доменного цеху 450 млн грн”, – пояснив топменеджер.

Також повідомляється, що основна мета капремонту доменної печі №3 тривалістю 17 діб – відновлення ресурсу і проєктних характеристик агрегату, підвищення ефективності роботи виробничого та природоохоронного обладнання.

Пресслужба нагадує, що “Запоріжсталь” за рекордні терміни – 8 місяців замість двох років – повністю реконструювала доменну піч №3 у 2017 році. На реалізацію масштабного інвестиційного проєкту було спрямовано понад 1,5 млрд грн. ДП №3 оснащена сучасними контрольно-вимірювальними приладами, які дають змогу максимально автоматизувати роботу печі відповідно до найкращих світових практик, продуктивність домни становить майже 1 млн тонн чавуну на рік.

“Запоріжсталь” – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого має широкий попит у споживачів і на внутрішньому ринку, і в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон із вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

“Запоріжсталь” перебуває в процесі інтеграції в групу “Метінвест”, основними акціонерами якої є ПрАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

Джерело: https://www.zaporizhstal.com/pres-centr/novini/zaporizhstal-grupi-metinvest-zupiniv-na-kapitalnij-remont-domennu-pich-3/

administrator

Related Articles