Акціонери "Стальканату" мають намір скасувати рішення про спрямування на дивіденди 65,7 млн грн із прибутку за 2022 р.

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Акціонери ПрАТ “Виробниче об’єднання “Стальканат” (Одеса) мають намір скасувати раніше ухвалене рішення про спрямування на виплату дивідендів 65 млн 728,374 тис. грн із розрахунку 0,63 грн на одну акцію з нерозподіленого прибутку за 2022 рік.

Таке питання внесено до порядку денного позачергових загальних зборів акціонерів, призначених на 7 червня поточного року.

“Скасувати рішення про виплату дивідендів, ухвалене за підсумками проведених дистанційних загальних зборів акціонерів 2 грудня 2022 року: рішення про виплату дивідендів із частини нерозподіленого прибутку в розмірі 65 млн 728 тис. 374,39 грн із розрахунку 0,63 грн на одну акцію”, – зазначено в проєкті рішення.

Згідно з ним, заплановано також скасувати рішення наглядової ради від 30 грудня 2022 року щодо визначення дати складання переліку осіб, які мають право на одержання дивідендів, порядку та строку їх виплати.

Як повідомлялося, “Стальканат” у 2022 році отримав 325 млн грн прибутку проти незначного збитку роком раніше отримав чистий прибуток 325,073 млн грн, тоді як 2021 рік завершив із чистим збитком 309 тис. грн.

Загальні збори акціонерів, які відбулися 3 вересня 2021 року, ухвалили рішення виділити зі складу ПрАТ “Стальканат-Силур” і створити нову компанію – ПрАТ “Стальканат” із переданням йому відповідно до затвердженого розподільчого балансу частини майна, прав та обов’язків.

ПрАТ “ВО “Стальканат-Силур” (Одеса) раніше мало дві філії – в Одесі та в Харцизьку Донецької області на НКТ. Керівництво компанії 1 грудня 2016 року офіційно повідомило про зупинку філії компанії в Харцизьку – відповідне оголошення було опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр”. Пізніше керівництво ПрАТ “ВО “Стальканат-Силур” заявило про захоплення філії компанії в Харцизьку на НКТ, направило відповідну заяву в Національну поліцію.

Статутний капітал ПрАТ “Стальканат” – 17,736 млн грн. ПрАТ “Стальканат” випускає сталеві, капронові канати і метизну продукцію.

administrator

Related Articles