Байден і Сунак обговорять 8 червня у Вашингтоні допомогу Україні, енергобезпеку та кліматичну кризу – Білий дім

Київ. 30 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент США Джо Байден і прем’єр Британії Ріші Сунак проведуть 8 червня у Вашингтоні переговори, темою яких стануть допомога Україні, посилення енергобезпеки та питання клімату.

“Ґрунтуючись на результатах своїх нещодавніх зустрічей, лідери двох країн розглянуть низку глобальних питань, включно з їхньою незмінною підтримкою України, яка захищається від жорстокої агресивної війни Росії, а також подальші дії зі зміцнення енергетичної безпеки та вирішення кліматичної кризи”, – ідеться у пресрелізі Білого дому, поширеному у вівторок.

Як повідомляється, президент США і прем’єр-міністр Великої Британії також обговорять зусилля щодо подальшого зміцнення економічних відносин, оскільки країни “протистоять спільним викликам у сфері економіки та національної безпеки”.

Джерело: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2023/05/30/statement-from-white-house-press-secretary-karine-jean-pierre-on-the-visit-of-prime-minister-rishi-sunak-of-the-united-kingdom/

administrator

Related Articles