БЕБ вилучило у Київській області 45 тис. пачок контрафактних цигарок на 3,4 млн грн

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Києві та Київській області викрили та припинили злочинну діяльність підпільної мережі зі збуту контрафактної тютюнової продукції, під час обшуку у правопорушників вилучено понад 45 тис. пачок цигарок орієнтовною вартістю 3,4 млн грн.

"Група осіб, діючи навмисне, налагодила постачання незаконно виготовлених, фальсифікованих тютюнових виробів без марок акцизного податку. Подальша реалізація цигарок відбувалася через пункти роздрібної торгівлі на території Київської області", – повідомляється на сайті БЕБ у п’ятницю.

За його даними, детективи Бюро наразі встановлюють місцеперебування виробничих потужностей цієї тютюнової продукції, шляхи її транспортування та реалізації, а також причетних до незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів осіб.

Уточнюється, що досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, тютюну, або інших підакцизних товарів) здійснюють детективи ГУ БЕБ у Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури та оперативного супроводу департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України у Київській області.

administrator

Related Articles