Чітко розуміємо, що в планах у ворога на Херсоні, тому діємо відповідно, – Зеленський

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Збройні сили України в Херсонській області зміцнюють свої позиції, ламають російську логістику, послідовно знищують потенціал ворога утримувати в окупації південь нашої країни, сказав у відеозверненні у вівторок президент України Володимир Зеленський.

"Херсонщина – чітко розуміємо, що в планах у ворога, тож діємо відповідно. Акуратно, продумано і в інтересах звільнення усієї нашої території: укріплюємо свої позиції, ламаємо російську логістику, послідовно знищуємо потенціал ворога утримувати в окупації південь нашої країни", – сказав він.

За його словами, "в інформаційному просторі наразі певне зменшення кількості новин із фронту – повідомлень менше, ніж, наприклад, на початку осені".

"Але це не означає, що інтенсивність боїв стала меншою. Ситуація складна на всьому фронті. На окремих ділянках тривають, як і раніше, жорстокі позиційні бої. І особливо важко, теж, як і раніше, на Донеччині. Окупанти зазнають надзвичайно масштабних втрат, але наказ – вийти на адмінмежу Донеччини – в них не змінився", – сказав також він.

Зеленський зазначив, що "не здаємо там жодного сантиметра нашої землі – і я дякую всім нашим героям, які тримають позиції на Донбасі".

"Схід – крок за кроком рухаємося до повернення українського прапора в усі наші міста та громади. Активно зміцнюємо і кордон", – наголосив президент.

administrator

Related Articles