Comcast, найімовірніше, продасть Disney свою частку в Hulu на початку 2024 р. – голова Comcast

Нью-Йорк. 17 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американський телекомунікаційний конгломерат Comcast Corp., найімовірніше, продасть медіакомпанії Walt Disney Co. свою частку в сервісі потокового відео Hulu на початку 2024 року, заявив головний виконавчий директор Comcast Браян Робертс.

У 2019 році компанії уклали угоду, за умовами якої Disney взяла на себе повний оперативний контроль над Hulu. Водночас Disney отримала опціон, який дає їй змогу в січні 2024 року купити у Comcast 33%-ву частку у стримінговому сервісі. У рамках цієї угоди мінімальна вартість Hulu оцінювалася в $27,5 млрд, пише CNBC.

“Найімовірніше, ми виконаємо те, про що говорили весь цей час”, і на початку наступного року виставимо на продаж частку в Hulu, а Disney захоче її купити, сказав Робертс. Він припустив, що остаточна оцінка, ймовірно, буде вищою за $27,5 млрд.

Hulu – це орієнтований на дорослих стримінговий сервіс Disney, який поставляється разом з ESPN+ і Disney+ за $12,99 на місяць. На кінець другого фінансового кварталу, який завершився 1 квітня, кількість його передплатників налічувала 48,2 млн.

Котирування акцій Disney на торгах у середу зростають на 1%, Comcast – на 0,4%.

administrator

Related Articles