Coty в I фінкварталі збільшила чистий прибуток на 22%, виторг перевершив очікування

Нью Йорк. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американський виробник косметики та парфумерії Coty Inc. у першому кварталі 2023 фінансового року збільшив чистий прибуток на 22%, виторг перевершив очікування.

Як йдеться в повідомленні компанії, чистий прибуток у липні-вересні становив $125,3 млн, або 15 центів у розрахунку на акцію, порівняно зі $103 млн, або 13 центів на акцію, за аналогічний період минулого року. Скоригований прибуток зріс до 11 центів із 8 центів на акцію.

Виторг піднявся на 1,3% і досяг $1,39 млрд. При цьому компанія відзначила суттєвий негативний вплив на показник несприятливої зміни курсів обміну валют.

Опитані FactSet аналітики в середньому оцінювали скоригований прибуток компанії на рівні 12 центів на акцію за виторгу $1,37 млрд.

Зіставний продаж Coty минулого кварталу підвищився на 9%, що виявилося вищим за прогноз компанії, який вона дала наприкінці вересня. При цьому негативний вплив через відхід компанії з Росії оцінюється майже у 200 базисних пунктів, наголошується у звітності.

Coty, як і раніше, передбачає зростання порівнянного продажу за підсумками 2023 року в діапазоні 6-8%. Негативний вплив на виторг виходу з російського бізнесу, як очікується, становитиме близько 2%.

Котирування акцій Coty під час попередніх торгів у вівторок зростають на 2,4%. З початку року капіталізація компанії скоротилася на 33,5% (до $5,9 млрд), тоді як фондовий індекс Standard&Poor’s 500 за цей час втратив 20%.

Компанія виробляє та продає косметику, засоби догляду за тілом та парфумерію під брендами CoverGirl, Max Factor, Rimmel, Sally Hansen, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Burberry, Calvin Klein, Chloe, Davidoff, Gucci, Hugo Boss, Kylie Skin, Marc Jacobs, Міу Міу.

administrator

Related Articles