Ціни на нафту опускаються, Brent – на рівні $76,6 за барель

Київ. 30 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту опускаються у вівторок на тлі низької активності торгів після вихідних у США і Великій Британії.

Вартість липневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 кч у вівторок становить $76,63 за барель, що на $0,44 (0,57%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. У понеділок ці контракти подорожчали на $0,12 (0,15%), до $77,07 за барель.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на $0,26 (0,36%), до $72,41 за барель. Напередодні основні торги на біржі не проводилися через вихідний у США.

Увага трейдерів, як і раніше, спрямована на ситуацію зі стелею американського держборгу. Залишився лише тиждень до 5 червня – дати, яку міністр фінансів країни Джанет Єллен позначила як дедлайн для підвищення ліміту держзапозичень.

Голосування в Палаті представників за проєктом угоди, досягнутої президентом Джо Байденом і спікером нижньої палати Конгресу республіканцем Кевіном Маккарті, заплановано на середу. Далі вона надійде на розгляд до Сенату.

Байден особисто закликав законодавців схвалити угоду.

administrator

Related Articles