Ціни на нафту продовжують зростати, Brent – $94,34 за барель

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту продовжують зростати ввечері у вівторок на зниженні курсу долара та повідомленні про можливе зняття коронавірусних обмежень у Китаї в березні.

Січневі ф’ючерси на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 16:40 кв подорожчали на $1,53 (1,65%) – до $94,34 за барель.

Котирування ф’ючерсів на WTI на грудень на торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) до зазначеного часу зросли на $1,62 (1,87%) – до $88,15 за барель.

Напередодні Brent подешевшала на 1%, WTI – на 1,6%.

Підтримка ринку нафти у вівторок надає ослаблення долару, що робить ціни на сировинні товари більш привабливими для інвесторів. Доларовий індекс, що показує динаміку американської валюти до шести основних світових валют, під час торгів опустився на 0,6%.

"Нафта перейшла до зростання на тлі зниження курсу долара, а також зростання світових фондових ринків напередодні засідання Федрезерву", – наголосила аналітик CMC Markets Тіна Тенг.

Інвестори також з оптимізмом сприйняли повідомлення в китайських ЗМІ про те, що влада може почати знімати коронавірусні обмеження в березні. Політика нульової толерантності до коронавірусу в КНР цього року негативно впливає на нафтовий ринок через зниження попиту з боку одного з найбільших споживачів нафти у світі.

У вівторок також набуло чинності рішення ОПЕК+ щодо зниження видобутку нафти на 2 млн б/д порівняно з рівнями серпня.

administrator

Related Articles