Ціни на нафту продовжують зростати, Brent наблизилася до $78 за барель

Київ. 24 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту продовжують зростати вдень у середу напередодні публікації офіційної тижневої статистики запасів у США і на тлі лісових пожеж у Канаді.

Вартість липневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 14:30 кв. у вівторок становить $77,96 за барель, що на $1,12 (1,46%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася до цього часу на $1,2 (1,65%), до $74,11 за барель.

Автор на Investing.com Барані Крішнан пов’язує зростання котирувань радше із сильною статистикою споживання в Штатах і впливом канадських лісових пожеж на експорт нафти до цієї країни, аніж із нещодавніми заявами міністра енергетики та природних ресурсів Саудівської Аравії Абдулазіза бен Сальмана про перспективу збитків для “ведмедів”.

Раніше повідомлялося, що пожежі в Канаді зачепили ключовий регіон видобутку – провінцію Альберта. За даними CBC News, там вигоріло понад 945 тис. га.

На думку Крішнана, у короткостроковій перспективі ОПЕК+, яка проведе засідання 4 червня, зможе “калібрувати ринок під свої бажання”, враховуючи традиційне підвищення попиту на нафту напередодні літа.

У Штатах 29 травня відзначать День пам’яті, який вважається початком так званого літнього автомобільного сезону – періоду пікового попиту на пальне в країні.

Запаси нафти в США минулого тижня скоротилися на 6,8 млн барелів, підрахував Американський інститут нафти. За даними Trading Economics, ринок очікував зниження на 525 тис. барелів. Міненерго опублікує офіційну статистику о 17:30 кв. м.

administrator

Related Articles