Ціни на нафту прискорили зростання, Brent – близько $76,7 за барель

Київ. 23 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту прискорили зростання вдень у вівторок після новин про скорочення видобутку в Норвегії в помісячному вираженні.

Вартість липневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:31 кв. м у вівторок становить $76,66 за барель, що на $0,67 (0,88%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася до цього часу на $0,68 (0,94%), до $72,73 за барель.

Аналітик StoneX Фавад Разакзада зазначав, що ще в понеділок котирування загалом враховували побоювання, пов’язані з попитом, і в трейдерів було менше причин грати на зниження, ніж кілька тижнів тому.

Згідно з попередніми даними Норвезького нафтового директорату, країна у квітні скоротила видобуток нафти на 1,4% порівняно з попереднім місяцем, до 1,808 млн барелів на добу (б/д). Загальний видобуток вуглеводнів знизився на 1,1% місяць до місяця, до 2,035 млн б/д. У річному вираженні, однак, показники зросли на 8,7% і 9,5% відповідно.

Тим часом влада Шрі-Ланки підписала угоду про постачання палива з Sinopec. Контракт дасть змогу китайській нафтовій компанії вийти на роздрібний ринок країни, яка вже понад рік відчуває дефіцит пального, вказує MarketWatch.

Sinopec зможе ввозити, зберігати, розповсюджувати і продавати нафтопродукти, а також отримає право управляти 150 автозаправними станціями (АЗС) протягом 20 років та інвестувати в 50 нових АЗС.

administrator

Related Articles