Ціни на нафту знижуються після зростання напередодні, Brent торгується у $96,6 за барель

Київ. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Нафтові котирування продовжують знижуватися вдень у п’ятницю, проте можуть завершити тиждень у плюсі завдяки ослабленню курсу долара та позитивним статданим із США.

Грудневі ф’ючерси на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:12 кск подешевшали на $0,35 (0,36%) – до $96,61 за барель.

Котирування ф’ючерсів на WTI на грудень на електронних торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на зазначений час опустилися на $0,57 (0,64%) – до $88,51 за барель.

З початку тижня Brent подорожчала більш як на 3%, WTI – більш ніж на 4%.

Напередодні обидві марки зросли в ціні на 1,3%, завдяки попереднім даним міністерства торгівлі США, що вказали на зростання американської економіки в липні-вересні на 2,6% у перерахунку на річні темпи. Аналітики, яких опитало Trading Economics, у середньому прогнозували підвищення на 2,4%, респонденти The Wall Street Journal – на 2,3%.

"З погляду нафтового ринку, це фактор, що безпосередньо впливає на прогнози попиту", – написав глава відділу досліджень сировинних ринків у National Australia Bank Бейден Мур.

На його думку, волатильність на нафтовому ринку буде зміщено у бік підвищення з урахуванням низьких запасів у всьому світі, збільшення попиту на паливо в Китаї та швидкого набуття чинності санкцій ЄС проти російської нафти, введеними у відповідь на продовження РФ воєнної агресії проти України.

Підтримку котируванням також зменшило індекс, що показує динаміку долара США щодо шести основних валют світу, на 1% за останні п’ять сесій.

administrator

Related Articles