Ціни на нафту зростають і завершують тиждень у плюсі, Brent – $76,8 за барель

Нью-Йорк. 26 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту піднімаються в п’ятницю і завершують тиждень у плюсі.

Вартість липневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 17:50 кч становить $76,81 за барель, що на $0,55 (0,72%) вище від ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на липень під час торгів на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) збільшилася на цей час на $0,71 (0,99%), до $72,54 за барель.

Підтримку ринку надають очікування швидкого вирішення проблеми ліміту держборгу США. Як повідомила The Wall Street Journal, представники Білого дому і республіканської більшості в Палаті представників Конгресу близькі до укладення угоди про підвищення стелі держзапозичень. Джерела видання зазначають, що учасники переговорів поки що не досягли остаточної угоди, проте суттєво зблизили позиції.

Від початку поточного року нафта подешевшала приблизно на 10% на тлі повільнішого, ніж очікувалося, відновлення китайської економіки, а також посилення глобальної грошово-кредитної політики.

“Побоювання щодо стану економіки нині впливають на ринок більше, ніж фактори попиту і пропозиції. Ми очікуємо підйому цін на нафту цього року, якщо попит і далі зростатиме і великої рецесії вдасться уникнути”, – зазначає аналітик Emirates NBD Ед Белл.

Згідно з прогнозом Emirates NBD, середня ціна Brent у четвертому кварталі поточного року становитиме $95 за барель.

administrator

Related Articles