Долар помірно знижується до євро та єни

Нью-Йорк. 24 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Курс долара США помірно знижується до основних світових валют вранці в середу.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), втрачає 0,1%, але, як і раніше, перебуває поблизу двомісячного максимуму.

Учасники ринку очікують новин про переговори між Білим домом і Конгресом щодо підвищення стелі держборгу США. Напередодні черговий раунд переговорів завершився без укладення угоди.

Також трейдери оцінюють заяви глави Федерального резервного банку (ФРБ) Сент-Луїса Джеймса Булларда про те, що американському ЦБ необхідно підняти базову процентну ставку ще двічі цього року.

Ринок загалом очікує, що Федрезерв не змінюватиме ставки на червневому засіданні, і сподівається отримати нову інформацію про наміри центробанку з протоколу травневого засідання, який буде оприлюднено в середу ввечері.

Пара євро/долар за даними на 9:14 кв торгується на рівні $1,0784 порівняно з $1,0771 на закриття попередньої сесії, євро зміцнюється приблизно на 0,1%.

Курс фунта зростає на 0,2% і становить $1,2444 проти $1,2416 напередодні.

Долар до єни опустився під час торгів на 0,1%, до 138,44 єни проти 138,59 єни у вівторок.

Тим часом у парі з новозеландським доларом долар США підскочив на 1,6%, до 1,626/$1.

Як повідомлялося, Резервний банк Нової Зеландії (ЦБ країни) в середу очікувано підвищив ключову ставку на 25 базисних пунктів – до 5,5% річних. Це максимальний рівень із грудня 2008 року.

При цьому керівництво центробанку несподівано сигналізувало, що ставка досягла пікового рівня і залишиться на поточній позначці до третього кварталу 2024 року, після чого почне знижуватися.

administrator

Related Articles