Долар США стабільний у парі з євро, дешевшає до єни, фунта та юаня

Нью Йорк. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Долар США стабільний у парі з євро, дешевшає щодо єни та фунта стерлінгів на торгах у п’ятницю перед публікацією даних про динаміку цін виробників у країні за минулий місяць.

Звіт, який міністерство праці США оприлюднить о 15:30, може стати одним із сигналів послаблення інфляційного тиску.

Консенсус-прогноз експертів передбачає уповільнення темпів зростання цін виробників у листопаді до 7,2% у річному вираженні порівняно з 8% у жовтні, за даними Trading Economics.

Наступного вівторка, напередодні підбиття підсумків засідання Федеральної резервної системи (ФРС), буде опубліковано дані про динаміку споживчих цін у Штатах за минулий місяць.

Наступного тижня також заплановано засідання Європейського центрального банку (ЄЦБ) та Банку Англії.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), у п’ятницю втрачає 0,11%, ширший WSJ Dollar Index – 0,21%.

Пара євро/долар за даними на 14:55 кск торгується на рівні $1,0556 порівняно з $1,0555 на закриття попередньої сесії. Курс фунта на цей час становить $1,2280 проти $,2235 напередодні.

Курс долара до єни опустився під час торгів до 135,84 єни порівняно із 136,7 єни на закриття попередньої сесії.

Вартість американської валюти в парі з юанем знизилася до 6,9581 юаня/$1 проти 6,9674 юаня напередодні.

Темпи зростання споживчих цін у Китаї у листопаді сповільнилися до 1,6% у річному вираженні – мінімуму з березня, повідомило у п’ятницю Державне статистичне управління (ДСУ) КНР. У жовтні інфляція у КНР становила 2,1%.

administrator

Related Articles