Долар США зміцнюється до євро та фунта, перейшов до зниження в парі з єною

Нью Йорк. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Долар США зміцнюється до євро та фунта стерлінгів на торгах у вівторок, дешевшає в парі з єною.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), додає 0,22%, ширший WSJ Dollar – 0,09%.

Пара євро/долар на 13:55 КСК торгується на рівні $1,0003 порівняно з $1,0022 на закриття ринку в понеділок. Курс фунта опустився до $1,1466 із $1,1514 напередодні.

Курс американської валюти до єни знизився до 146,33 єни проти 146,61 єни за підсумками попередньої сесії.

У центрі уваги трейдерів цього тижня – дані про інфляцію в США за жовтень, які будуть опубліковані міністерством праці країни у четвер. Експерти, яких опитало FactSet, у середньому прогнозують уповільнення зростання споживчих цін у Штатах до 8% у річному вираженні порівняно з 8,2% у вересні.

Жовтневі дані про інфляцію у США, ймовірно, стануть ключовим фактором, що визначить, якими темпами Федеральна резервна система (ФРС) підніме базову ставку на грудневому засіданні.

Крім того, інвестори стежать за проміжними виборами у США. У короткостроковій перспективі вплив цього фактора на долар буде стриманим, проте результати виборів можуть підготувати ґрунт для ослаблення американської валюти в майбутньому, зазначає аналітик MUFG Лі Хардман.

За підсумками виборів Республіканська партія може отримати контроль як над обома палатами Конгресу, так і лише над Палатою представників, що у будь-якому випадку ускладнить реалізацію політики президента США Джо Байдена, каже експерт.

Це "не негайна проблема", проте може стати проблемою в майбутньому, якщо економічне зростання різко сповільниться, що змусить Федрезерв пом’якшити монетарну політику, зазначає Хардман.

Курс долара щодо юаня піднявся під час торгів до 7,2517 юаня порівняно з 7,2290 юаня на закриття попередньої сесії.

Зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію в КНР послабило надії інвесторів на швидке пом’якшення антиковидної політики в країні, пише Trading Economics. У понеділок у Китаї було зафіксовано понад 7 тис. нових випадків захворювання на COVID-19, що є максимумом за 6 місяців.

administrator

Related Articles