Донеччан навчали використанню експрес-технік для зниження стресу

27 жовтня відбувся вебінар «Формування стресостійкості. Психологічні техніки самодопомоги в умовах війни» для мешканців Донеччини за ініціативи ГО «Центр розвитку місцевих громад».

Метою заходу було: відслідкувати яка якість відносин є звичною для учасників. Познайомити учасників з чинниками, що сприяють гармонізації внутрішнього та зовнішнього балансу, розширити знання щодо формування власної стресостійкості. 

Присутніми на вебінарі були вчителі, соціальні працівники, активісти громади та  внутрішньо переміщені особи.  Під час вебінару учасникам було надано знання щодо особливостей використання експрес-технік для зниження стресу, на практиці познайомили учасників з наступними експрес-техніками: «Дзеркало», «Балкон», «Монстрик». 

Було розглянуто шкалу якості відносин у соціумі, проведено вправу вимірювання, аргументації, коливання рівня стресостійкості протягом дня учасників вебінару, обговорили причини та фактори, що впливають на якість відносин. 

Виконали практичну вправу на оволодіння методикою сканування тіла та пропрацювали зразок «Щоденника емоцій» для індивідуальної щоденної роботи з формування стресостійкості в умовах війни. 

Нагадуємо, що у Краматорську працює “гаряча лінія” для громадян з найбільш вразливих категорій населення, для зв’язку з фахівцями гарячої лінії та запису на вебінар скористайтеся номером телефону: +380736713294.

Також за отриманням інформації стосовно вебінару можна звернутися на електронну пошту або на сторінці організації у Facebook:

centr.gromada@gmail.com

https://www.facebook.com/crmg.donbas/

Проєкт впроваджується  ГО «Центр розвитку місцевих громад»  у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). administrator

Related Articles