"ДТЕК Київські електромережі" додали до графіків погодинних відключень юросіб

Київ. 9 листопада. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Оператор системи розподілу "ДТЕК Київські електромережі" додав до графіка стабілізаційних відключень адреси юридичних клієнтів.

"Тепер власники бізнесу можуть дізнатися про можливі відключення, просто написавши у вікні пошуку на сайті адресу свого підприємства. Це допоможе спланувати роботу бізнесу та підготуватися до можливої відсутності світла", – повідомила компанія на фейсбук-сторінці у середу.

Уточнено, що до графіку потенційних відключень додано майже 10 тис. адрес юридичних клієнтів, які перебувають у будівлях, що мають окрему адресу від багатоквартирного будинку та раніше не були внесені до бази стабілізаційних відключень.

Також наголошується, що компанія продовжує розширювати адресну базу у графіках. "Якщо вашої адреси немає у графіку, проте світло відсутнє – просимо повідомити нам про це через форму зворотного зв’язку на сайті "ДТЕК Київські електромережі". Ми обов’язково все перевіримо та внесемо адресу вашого бізнесу до графіка за потреби", – пояснили в компанії.

administrator

Related Articles