Екскерівник WOG Корецький очолив "Укрнафту" та "Укртатнафту" – держреєстр

Київ. 10 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Колишній генеральний директор автозаправної мережі WOG Сергій Корецький очолив ПАТ "Укрнафта" та ПАТ "Укртатнафта".

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Корецький змінив в "Укртатнафті" Павла Овчаренка 9 листопада, в "Укрнафті" Олега Геза – 10 листопада.

Сергій Корецький пройшов шлях від молодшого аналітика групи компаній "Континіум" (з 1999 року) до генерального директора компанії "Континіум" (з 2007 року). З 2013 року до кінця 2018 року розвивав бізнес мережі АЗК WOG на посаді СЕО, після чого розпочав реалізацію власних проєктів.

Як повідомлялося, НКЦПФР рішенням від 6 листопада врегулювала питання депозитарного обліку депозитарних операцій із примусового відчуження у власність держави акцій, емітентами яких є "Укрнафта", "Укртатнафта", "Мотор Січ", "АвтоКрАЗ" та "Запоріжтрансформатор".

Крім того, НКЦПФР цього самого дня дозволила оперативно провести збори акціонерних товариств у період воєнного стану, якщо акціонерів не більше ніж п’ять і якщо їм належить 100% акцій, тоді як донедавна вона допускала лише проведення дистанційних зборів.

Міністр оборони Олексій Резніков 7 листопада повідомив, що загальні збори акціонерів у відчужених підприємствах відбулися. Затверджено наглядові ради, які призначать у компаніях поточний менеджмент. Міністр додав, що поставлено завдання відновити роботу тих підприємств, які наразі призупинено.

"Укрнафта" володіє 85 спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів, на її балансі перебувають 1809 нафтових та 153 газові свердловини. Компанії належить 537 АЗС.

В "Укрнафті" контрольний пакет акцій належить НАК "Нафтогаз України", тоді як міноритарний – близько 42% – структурам Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

"Укртатнафта" володіє Кременчуцьким НПЗ, який сильно постраждав від російських ракетних обстрілів навесні 2022 року.

НАК "Нафтогаз України" належить 43,05% акцій "Укртатнафти", ще по 28% контролюють структури ексвласників ПриватБанку та бізнесмена Олександра Ярославського.

administrator

Related Articles