Focus Estate Fund придбав п'ятий торговий центр у Польщі

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Український інвестиційний фонд нерухомості Focus Estate Fund закрив угоду щодо придбання торгового центру Atrium Mosty у Плоцьку (Польща), ціну угоду не розголошують, повідомляє пресслужба компанії.

"Ми дотримуємося нашої стратегії диверсифікації інвестиційного портфеля, купуючи нерухомість у різних географічних частинах Польщі, а також доповнюючи формат ритейл-парків зручними торговими центрами з відмінним розташуванням", – пояснив генеральний партнер Focus Estate Fund Максим Школьник, слова якого наведені у пресрелізі.

Водночас уточнюється, що це є п’ята інвестиція фонду в польський сектор роздрібної торгівлі. Інші чотири активи розташовані в містах Ополе, Сандомир, Згожелець та Бартошице.

Atrium Mosty – будівля загальною площею 18 тис. кв. м у центрі Плоцька, у ній розташовано понад 50 магазинів. Серед якірних орендарів – магазини Biedronka, Sinsay, House, Media Expert, Pepco, CCC, Martes Sport, Rossmann. Поруч паркувальний майданчик на 660 машиномісць.

Як зазначив Школьник, "вакансіядозволяє реконцептувати торговий центр і перетворити його на місце сімейного дозвілля, яке вдало поєднуватиме не тільки шопінг, а й розвагу і відпочинок".

Продавця власності Atrium Group представляла JLL, а сторону покупця підтримували Czabański&Gałuszyński, Gleeds та KKLW.

Focus Estate Fund – інвестиційний фонд нерухомості, що фокусується на непреміальних об’єктах торгової нерухомості середнього формату у країнах Центральної та Східної Європи.

Джерело: https://www.focus.fund/news/focus-estate-fund-has-acquired-atrium-mosty-in-poland.html

administrator

Related Articles