Фотолітопис: Правда про війну в об’єктиві Євгена Малолєтки

18 травня 2022 року об 11:00 год онлайн Комісія з журналістської етики проведе практичну лекцію для медійників, студентів факультетів журналістики та усіх зацікавлених «Фотолітопис: Правда про війну в об’єктиві Євгена Малолєтки».

Розмова з Євгеном МАЛОЛЄТКОЮ, українським фотожурналістом, переможцем цьогорічної Премії німецької медіакомпанії Deutsche Welle «За свободу слова» (Freedom of Speech Award) та номінантом на українську Премію імені Георгія Ґонґадзе.

У ніч на 24 лютого 2022 року, чекаючи вторгнення російських військ, відряджені Associated Press Євген Малолєтка та відеожурналіст Мстислав Чернов прибули до Маріуполя. У наступні дні вони знімали руйнування, спричинені обстрілами міста, та роботу лікарів у місцевих шпиталях. 9 березня 2022 року Малолєтка зняв наслідки обстрілу російськими військами міської лікарні №3 Маріуполя та пацієнток пологового відділення. Фотографії розбомбленого родового відділення набули найширшої популярності, ставши одним із символів цієї війни. Журналісти покинули Маріуполь 15 березня 2022 року у складі колони, що виїхала після відкриття гуманітарного коридору.

Модерує Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики.

Під час розмови поговоримо про:

  • Як Євген Малолєтка створює фотолітопис воєнних злочинів?
  • Які червоні лінії існують під час роботи фотожурналіста на війні?
  • Чому фотожурналісту важливо дотримуватися етики і стандартів професії?

Активна участь та додаткові запитання від аудиторії вітаються.

Обов’язкова реєстрація тут.

Посилання на Zoom  – буде повідомлено додатково після реєстрації

administrator

Related Articles