Fox у I фінкварталі збільшила виторг на 5% завдяки активній передвиборчій кампанії у США

Нью Йорк. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американська медіакомпанія Fox Corp. у першому кварталі 2023 фінансового року збільшила виторг на 5% – вище за прогноз ринку, завдяки зростанню доходів від реклами в рамках активної кампанії напередодні парламентських виборів у США.

Як повідомляється в пресрелізі медіакомпанії, її виторг за три місяці, що завершилися 30 вересня, підвищився до $3,19 млрд проти $3,05 млрд роком раніше. Аналітики, яких опитало FactSet, загалом прогнозували показник на рівні $3,17 млрд.

Виторг від реклами збільшилася минулого фінкварталу приблизно на 8%, головним чином за рахунок політичної реклами.

Тим часом чистий прибуток Fox знизився на 14%, до $605 млн, порівняно з $701 млн за аналогічний період роком раніше. Прибуток у розрахунку на акцію становив $1,1 порівняно з $1,21 роком раніше.

Скоригований прибуток у розрахунку на акцію досяг $1,21 і перевищив консенсус-прогноз експертів на рівні $1,14 на акцію.

Котирування акцій Fox під час попередніх торгів у вівторок підвищуються на 2,5%. Капіталізація компанії з початку року зменшилася на 21,8% і становить 15,4 млрд дол.

Fox Corp. була утворена в результаті покупки активів медіакомпанії магната Руперта Мердока Walt Disney 21st Century Fox Inc. 2019 року.

administrator

Related Articles