ФРС може пропустити підвищення ставки в червні – голова ФРБ Філадельфії

Вашингтон. 2 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Федеральна резервна система (ФРС) близька до моменту, коли зможе зупинити підйом базової процентної ставки, вважає президент Федерального резервного банку (ФРБ) Філадельфії Патрік Гаркер.

“Я вважаю, що ми близькі до тієї точки, коли ми зможемо зберігати ставки на колишньому рівні, даючи змогу монетарній політиці працювати на поступове повернення інфляції до цільового показника ФРС”, – заявив Гаркер під час заходу Національної асоціації економіки бізнесу (National Association for Business Economics, NABE) у четвер.

Гаркер повторив слова, сказані ним раніше цього тижня, про те, що він волів би не підвищувати ставку на червневому засіданні, хоча вважає, що Федрезерву доведеться знову підвищити її пізніше.

“Я гадаю, нам варто пропустити підвищення ставки принаймні на червневому засіданні. Ми можемо дозволити деяким проблемам вирішитися самим собою, принаймні тією мірою, якою це можливо, до того, як ми почнемо обговорювати наступний підйом ставки”, – заявив Гаркер.

Гаркер цього року має право голосу у Федеральному комітеті з операцій на відкритому ринку (FOMC).

Раніше думку про те, що Федрезерв може пропустити підйом ставки на червневому засіданні висловив також член ради керуючих ФРС Філіп Джефферсон, зазначає Market Watch.

administrator

Related Articles