ГК "Зернова Столиця" збудувала комплекс для перевантаження зерна з елеватора на баржу для одного з великих зернотрейдерів

Київ. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Група компаній "Зернова Столиця" на замовлення одного з великих зернових операторів ринку завершила проектування та монтаж терміналу перевантаження сільгосппродукції з елеватора на баржу продуктивністю до 250 тонн/год.

Як повідомляється на сайті машинобудівної компанії в середу, повне завантаження баржі водотоннажністю 5 тис. тонн тривало не більше доби, що відповідає вимогам замовника цього проєкту.

Водночас виробник не уточнив назви компанії-замовника та місце розташування перевантажувального терміналу з міркувань безпеки.

За даними компанії, перевантажувальний комплекс складається з мобільного стрічкового конвеєра завдовжки 31 м, скребкових та стрічкових конвеєрів, а також транспортних норій.

"Спеціально для цього проєкту фахівці ДК "Зернова Столиця" розробили та поставили мобільний стрічковий конвеєр ZEO-BC-250, основне завдання якого – завантаження барж та кораблів сипучими продуктами", – наголосив виробник.

Для контролю роботи терміналу використовується система автоматики, конвеєр оснащено датчиками контролю та аварійного відключення, що гарантують безперервну роботу.

"Зернова Столиця" – український виробник та постачальник послуг у сфері зберігання та переробки зерна. До складу групи входять "Завод елеваторного обладнання" та "Зернова столиця – Інжиніринг". Група провадить діяльність на території Східної Європи з головним офісом в Одесі.

ГК співпрацює з мережею світових партнерів, таких як Bonfanti, Westeel, Siemens, Moeller, Schneider Electric, Camozzi, Garden Denver, SEW Eurodrive, Motovario, SKF тощо.

administrator

Related Articles