Гуманітарний комітет рекомендує ВР ухвалити в цілому законопроєкт про спрощення процедури тимчасового виїзду дітей за межі України

Київ. 28 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав до ухвалення в цілому законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вирішення батьками питань тимчасового виїзду дітей за межі України" (№6146).

"Його мета – забезпечення можливості надання кожним із батьків, який є громадянином України, згоди на тимчасовий виїзд за межі України дитини до 16 років у супроводі другого з батьків через внесення відомостей про таку згоду до Державного реєстру актів цивільного стану громадян безпосередньо одним із батьків через Єдиний державний вебпортал електронних послуг або нотаріусом на підставі нотаріально посвідченої ним письмової згоди. Звісно, йдеться про ситуацію добровільної згоди", – повідомила заступник голови комітету Євгенія Кравчук (фракція "Слуга народу") на своїй сторінці у фейсбуці.

Парламентар наголосила, що йдеться про ситуацію з добровільною згодою, а в усіх інших випадках сторонам варто звертати до суду, який може скасувати раніше надану згоду або відмовити у праві без згоди другого з батьків вивозити дитину за кордон.

Джерело: https://facebook.com/story.php?story_fbid=10162105180492598&id=603402597

administrator

Related Articles