Кабмін пропонує встановити відповідальність за порушення порядку та правил користування безпілотниками

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді встановити адміністративну відповідальність за порушення порядку та правил використання повітряного простору України під час експлуатації безпілотного повітряного судна.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі у п’ятницю, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п’ятницю.

Зокрема, схвалено проєкт закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення порядку та правил використання повітряного простору України експлуатантами безпілотних повітряних суден".

Так, законопроєктом передбачено внесення змін до Кодексу, якими, зокрема, встановлюється адміністративна відповідальність за порушення порядку та правил використання повітряного простору України під час експлуатації безпілотного повітряного судна.

Пропонується уповноважити районні, районні у місті, міські та міські районні суди, органи Національної поліції та Держприкордонслужби розглядати справи про такі правопорушення та накладати адміністративні стягнення.

Джерело: https://t.me/tmelnychuk/1138

administrator

Related Articles