Кабмін схвалив Стратегію комунікації євроінтеграції України до 2026 року

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів схвалив Стратегію комунікації з питань європейської інтеграції України до 2026 року.

"Сьогодні Кабінет Міністрів ухвалив Стратегію комунікації з питань європейської інтеграції України до 2026 року, а також операційний план реалізації стратегії на період 2022-2024 рр.", – ідеться у повідомленні пресслужби віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

Головною метою стратегії є збереження наявного рівня підтримки курсу на вступ України до ЄС громадянами України та громадянами країн-членів ЄС, а також поступове його нарощування.

Зокрема, це передбачає скоординовану та системну комунікацію держави з громадянами і на міжнародному загальнонаціональному рівнях, і на рівні місцевого самоврядування щодо: сутності державної політики у сфері європейської інтеграції на основі виконання Угоди про асоціацію та інших договорів між Україною та ЄС, секторальної інтеграції України у політичний, економічний, культурний простір ЄС; ключових етапів; розподілу відповідальності за виконання складових державної політики; результатів та впливу на життя кожного громадянина; моніторингу та протидії дезінформації на дискредитацію курсу України на членство в ЄС.

"Для реалізації стратегії передбачається залучення державних органів та установ, органів місцевого самоврядування, співробітництво та партнерські проєкти щодо бізнесу, медіа, аналітичних центрів та громадських організацій, наукових та освітніх установ", – ідеться у повідомленні.

administrator

Related Articles