Кабмін, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб із координації потреб регіонів для проходження зимового періоду

Київ. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Уряд України, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду.

"Уряд зібрав потреби регіонів для проходження зимового періоду та потреби в гуманітарній допомозі й уже передав їх системі ООН. Про це зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Координаційної зустрічі між урядом України, системою ООН і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)", – ідеться у повідомленні пресслужби уряду.

Шмигаль заявив, що влада розраховує, що представники ООН найближчим часом дадуть відповідь на можливість забезпечення зібраних у регіонах потреб.

"Також пропонуємо протягом наступних двох тижнів провести зустрічі системи ООН з усіма регіонами та окремими ЦОВВ для того, щоб пройтися переліком і визначити, яка допомога може бути надана", – зазначив прем’єр.

Він наголосив, що пріоритетними напрямами гуманітарної допомоги для України є, зокрема, надання товарів першої необхідності найбільш уразливим групам людей, розширення програм допомоги, допомога з ремонтом житла, облаштування бомбосховищ.

Зазначається, що учасники зустрічі домовилися створити платформу і штаб із координації потреб та провести наступну зустріч цього місяця.

administrator

Related Articles