Канада передасть Україні 4,8 тисяч автоматів і патрони для них найближчими тижнями – Міноборони Канади

Київ. 29 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Канада передасть Україні майже п’ять тисяч автоматів і набої для них найближчими тижнями, повідомляє Міністерство оборони Канади.

“Доставка оголошеного у квітні пакета допомоги зі стрілецькою зброєю та боєприпасами відбувається за графіком. Кулемети, штурмові гвинтівки, набори для чищення та магазини вже доставлено в Україну, а один мільйон набоїв калібру 5,56 мм і 4800 автоматів мають прибути протягом найближчих тижнів”, – ідеться в повідомленні.

Як інформує Міноборони Канади, очікується, що до літа всі заплановані до постачання 21 тис. одиниць стрілецької зброї та 2,4 млн патронів будуть в Україні.

“Канада підтримує Україну непохитно. Коли я подорожую Канадою, я бачу українські прапори на будинках, малих підприємствах і автомобілях – тому що канадці розуміють, що боротьба України за самооборону – це також боротьба за суверенітет, свободу і незалежність”, – сказала міністр національної оборони Канади Аніта Ананд, яку цитує пресслужба міністерства,

Джерела: https://www.canada.ca/en/department-national-defence/news/2023/05/defence-minister-anita-anand-announces-military-aid-for-ukraine-at-the-twelfth-meeting-of-the-ukraine-defense-contact-group.html

administrator

Related Articles