КНДР у середу здійснила не менше 10 ракетних пусків у бік Японського та Жовтого морів – південнокорейські військові

Гонконг. 2 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Пуски щонайменше 10 ракет здійснила Північна Корея в середу, повідомив Об’єднаний комітет начальників штабів (ОКНШ) Південної Кореї.

Ракети були запущені у бік Японського та Жовтого морів, інформував ОКНШ журналістів, не розголошуючи подробиць.

Раніше повідомлялося про пуски трьох балістичних ракет малої дальності у бік Японського моря. Одна з ракет перетнула фактичний морський кордон з Південною Кореєю і летіла у напрямку південнокорейського острова Улліндо, але впала в море за 167 км від острова. Ще одна ракета впала в море за 57 км від Сокчхо – міста в провінції Канвондо в північно-східній частині країни на березі Японського моря.

У Сеулі засудили дані дії Пхеньяна, назвавши їх фактичним порушенням території Південної Кореї, повідомило агентство Ренхап.

"Президент Юн Сок Йоль наказав негайно вжити суворих заходів, щоб гарантувати, що Північна Корея заплатить чітку ціну за свою провокацію", – йдеться у пресрелізі його офісу за підсумками екстреного засідання Ради національної безпеки країни.

Президент також "наказав військовим підтримувати повну готовність до захисту життя та безпеки людей і готовність до можливості додаткових та високоінтенсивних провокацій з боку Північної Кореї у майбутньому".

administrator

Related Articles