Коучингова сесія з розробки програми тренінгу «Медіаосвіта та критичне мислення для людей поважного віку»

Наразі, коли вплив інформаційної пропаганди значно збільшився, люди поважного віку потерпають від психологічних травм, посилених інформаційним впливом. ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік Щастя” вважає за потрібне допомогти людям поважного віку протидіяти цьому впливу.

Для цього за допомогою залучених медіаекспертів ми розробимо тренінги з медіаосвіти та критичного мислення та проведемо коучингову сесію для представників громадських об’єднань та державних установ (бібліотек, територіальних центрів) у Кіровоградській області з розробки програми тренінгу «Медіаосвіта та критичне мислення для людей поважного віку (у тому числі ВПО)».

Ми плануємо залучити представників з 4 громад Кіровоградської області та міста Кропивницького.

Після розробки тренінгової програми будуть проведено по 4 тренінги у кожній громаді та м. Кропивницький. Всього планується залучити 200 осіб старшого віку, в тому числі 50% ВПО.

Ця форма для попередньої реєстрації є обов’язковою.

Координаторка події: Наталя Фенько (0974148901)

ГО “Вік щастя”

vikshchastia@gmail.com

+380991239426

__________
Проєкт втілюється в межах програми «Стійкість», яку впроваджує Чорноморський Фонд регіонального співробітництва – проєкт Німецького фонду Маршалла у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Фондом Східна Європа, та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

administrator

Related Articles