КримSOS проведе навчальний онлайн-захід для громадських організацій

11 листопада КримSOS проведе навчальний онлайн-захід для громадських організацій та ініціатив. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«Навчальний онлайн-захід відбуватиметься у співпраці зі Центром підтримки підприємства при Львівській міській раді (ЛМР). На ньому обговорюватимуть інструменти локальної демократії для налагодження взаємодії та співпраці влади й громадськості на прикладі ЛМР», — розповів Денис Савченко.

Під час заходу керівникі відділів Львівської міської ради поділяться своїми досвідами роботи з громадськими організаціями. Серед тем для обговорення: підтримання статутної діяльності, промоція, відшкодування комунальних послуг, пільгова оренда, фінанси та документація.

«Навчальні заходи КримSOS дозволяють громадським організаціям та ініціативним рухам обмінятися знаннями та отримати поради від спеціалістів. Усього у 2022 році було заплановано чотири заходи й лише один з них відбуватиметься онлайн», — додав Денис Савченко.

Навчальний онлайн-захід відбудеться 11 листопада о 14:00. Доєднатися до зустрічі можуть представники будь-яких українських громадських організацій та ініціатив. Реєстрація – за посиланням. Детальніше ознайомитися з програмою заходу можна тут.

administrator

Related Articles