Кулеба відвідає Камбоджу 10-12 листопада

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 10-12 листопада відвідає з візитом Пномпень (Камбоджа) на запрошення свого камбоджійського колеги Прак Сакхонна, який цього року головує в АСЕАН.

Як повідомляє пресслужба МЗС України, під час візиту Кулеба візьме участь в офіційній церемонії приєднання України до основного документа АСЕАН – Договору про дружбу та співпрацю в Південно-Східній Азії.

"Наступного тижня я поїду до Камбоджі, яка нині головує в АСЕАН, для довгоочікуваного приєднання України до основоположного договору АСЕАН та проведення низки двосторонніх зустрічей з країнами регіону", – заявив міністр.

Він наголосив, що візит до Камбоджі продовжить курс на відкриття нових горизонтів, оскільки розвиток відносин із АСЕАН є пріоритетом України в Південно-Східній Азії.

"АСЕАН – це потужне об’єднання 10 країн: Брунею, В’єтнаму, Індонезії, Камбоджі, Лаосу, Малайзії, М’янми, Сінгапуру, Таїланду та Філіппін. Усі вони по-своєму цікаві для нас із точки зору політичної підтримки, співпраці в оборонній сфері, постачання української агропромислової продукції, просування українських IT-продуктів, взаємовигідної торгівлі тощо. Відносини з АСЕАН – це новий потенціал і нові можливості для України", – сказав Кулеба.

administrator

Related Articles